Tep tepe v pražských Vršovicích

7:25 Kristýna H. 0 Comments

Trend neustále přibývajících nových kaváren nepolevuje. A to mě baví. Protože takhle my, kávomilci, máme tolik na výběr, že vlastně nevíme co dřív. Za poslední půl rok se toho na pražské kávové scéně objevilo spoustu, od stylového, pokojovými květinami plného, Urban Café na Poříčí, asijského Cafefin na Jiřího z Poděbrad, nebo designově čisté Čokolaterie Vokovice. Poslední novinkou, kterou jsem před nedávnem objevila, je Tep Clubhouse.


Na první pohled kavárna, ale předchází tomu uplně jiný koncept. Tep je totiž primárně sportovní klub se zaměřením na cyklistiku, běh a indoor lekce (core training, tréninky pro cyklisty, vinyasa jóga, ...). Začvicit si a dát si na recepci kafe není sice žádnej novej koncept, jenže tady je to uplně jiné. Žadné přeplněné sály, neosobní prostory fitcentra, praskající trika na testosteronově nabušených trenérech. Dýchá tu na vás domácí atmosféra, netradiční prostory, přátelský přístup. Výběrová káva je tu naprostou samozřejmostí, místní mlýnek tu drtí zrna Original Coffee. K tomu si na zub můžete dát sendviče, smoothie nebo jiné sladké dobroty.

Kafe možná nemá úplně dokonalou podobu (věřím, že časem bude), ale budiž jim za to odpuštěno, zatím se jedná o zkušební provoz. Důležité je, že chutná dobře a že vám ho zde servírují s upřímným úsměvem. A ten avokádový sedvič s cizrnou a koriandrem! Slast na jazyku! Tep je přesně to místo, kvůli kterému jsem ochotná jet přes půl Prahy do Vršovic, protože je mi tu jednoduše dobře. Doporučuji se podívat na stránky Tepu, dozvíte se tam více o nabízených sportovních aktivitách.

Tenhle sendvič bych mohla jíst každej den... :)
Druhá část kavárny slouží k posezení nebo jako prostor na cvičení...0 komentářů:

⭐️ Všem moc děkuji za komentář! ⭐️