Kofio.cz: život je příliš krátký na špatnou kávu

21:39 Kristýna H. 2 Comments

Život je krátký na cokoliv špatného, v případě kávy to není výjimka. Pokud milujete kvalitní kávu, a rádi si ji připravujete doma, předpokládám, že dbáte na její výběr (takže pijete výběrovou, že! :)). Tři mladí kluci si jednou řekli, co takhle nabídnout kávu od různých pražíren na jednom místě? Koupit si zároveň kávu z pražírny v Liberci a třeba z Brna? A tak založili portál KOFIO.CZ.

Jedná se především o pražírny české, ale do budoucna mají v Kofiu v plánu zařadit i ty zahraniční. Svou konkrétní kávu si můžete vyhledat podle rozcestníku, který vás navede směrem, který je vám blízký. Skoro po čuchu dalo by se říct. Vybírat tak můžete podle země původu nebo třeba podle chuťového profilu. Vámi vybrané kávy poté poputují přímo z daných pražíren, aby se k vám zrna dostala v co nejčerstvější možné formě po upražení. Konkrétní kávy mohou uživatelé hodnotit, což vám může také pomoct při výběru.
Součástí portálu Kofio.cz je také seznam nejbližších kávových akcí, které by vám, jako milovníkům dobré kávy, neměly uniknout. :)
Jestli chcete Kofio.cz vyzkoušet a nějaká dobrá zrnka si domů objednat, mám pro vás speciální akci. Stačí, když při zadávání objednávky napíšete do políčka promo kód "LADY8KERSTYN" a sleva 8% z celkové částky (takže včetně poštovného - a to se vyplatí) vás nemine (sleva platí do 31.7.2017). Takže #kávězdar! :)

Hodnocení konkrétních káv pražírny Nordbeans podle zákazníků Kofio.cz
 

2 komentáře:

 1. Trefne napísané - život je skutočne príliš krátky na čokoľvek zlého. Ja kávu milujem. Svoj deň si bez nej neviem predstaviť a rovnako tak návšetvu dobrých kaviarni. Vďaka za tip :)

  MargiFashion

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za komentář. :) Dobrá káva dělá dobrý den... :)

   Vymazat

⭐️ Všem moc děkuji za komentář! ⭐️