Nenápadný Barry Higgel's coffeehouse

20:19 Kristýna H. 0 Comments

Já jsem nadšená! Je k fakt neuvěřitelný, jakým tempem se v poslední době objevujou v Praze zajímavý kavárny! Po Onesip Coffee a the Kavárna je tu Barry Higgel's coffeehouse

Prostor kavárny/espresso baru je malý, jednoduše designově čistý, nic zde neruší. K posezení je zde několik kulatých stolků a pak vyšší dlouhý stůl s barovými židličkami - ideální pro posezení s notebookem u skvělé kávy. K zakousnutí klasicky nějakej ten sendvič nebo koláč. Na mlýnku se tu mele výběrová káva londýnského Workshop Coffee, což je parádní záležitost a taky změna (alespoň pro mě). A hlavně! Smrt všem stříbrným podtáckům!!! Jenom se na to podívejte, jak je to uplně jiná liga, když se káva servíruje na dřevěném tácku! Yay!

Coffeehouse Barryho Higgela najdete v Holešovicích, v Tusarově 25, uprostřed této ulice je parčík a dětské hřiště, takže prostě a jednoduše takový pohodový umístění. A taky je to kousek od tramvaje, dostupnost snadná! Ale kdybych o téhle kavárničce nevěděla, zřejmě si jí skoro ani nevšimnu, jak je zvenku nenápadná. Což je ale hrozná škoda, protože tohle místo si určitě pozornost kávových nadšenců rozhodně zaslouží!

Jo! A aby toho nebylo málo, příští týden se otevírá další nová kavárna na Smíchově - Kavárna co hledá jméno. A vypadá víc, než zajímavě! Můžete očekávat report, to si samozřejmě nemůžu nechat ujít! :)

Respekt zde má jen dekorativní charakter, moje kavárenská parťačka se chtěla dneska výhradně chovat, takže čtení časáku šlo stranou... :)) #materskadovolenaJednoduchý, čistý design Barry Higgel's coffeehouse


No není to s tím dřevem pěkný?!Tady tady tady! Tady to je!
Barry Higgel's coffeehouse
Tusarova 27
Praha 7

Po-Pá 7:00 - 21:00
So-Ne 9:00 - 19:00 
0 komentářů:

⭐️ Všem moc děkuji za komentář! ⭐️