Letní Dyzajn Market

15:41 Unknown 11 Comments

Letní Dyzajn Market s datem pořádání 1. a 2. srpna je aktuálně v plném proudu! Takže kdo můžete, nebyli jste tam a nevíte, jaký program si naplánovat na zítřek, určitě doporučuji zajít na pražský Střelecký ostrov. Dříve jsem tenhhle festival autorské módy, šperků, doplňků a spousty dalších super kousků od šikovných lidí navštěvovala skoro pravidelně, ovšem letos jsem nebyla ani jednou. Bambino numero due už klepe na dveře, takže aktuální srpnový termín byl jasný! To ještě musím stihnout! 
Šli jsme rovnou na "otevíračku" - za prvé: ještě tu nebyl zástup zvědavých a koupěchtivých lidí, takže jsme se nemuseli složitě prodírat davem a za druhé: slunce jen příjemně hřálo, žádnej hic se nekonal. Kdybych nebyla těhotná, určitě bych odešla s nějakými šaty... bylo jich tu požehnaně až bych skoro nevěděla, které dřív (tak snad příští rok si v tomhle ohledu udělám radost). Dál mě moc zaujaly tašky/kabelky od Bodline z pravé kůže. Ale na to 2 stovky, co jsem měla s sebou fakt nestačily... :)) . A samozřejmě šperky od mé oblíbené Vuchu. Není tu zbytí ani o dobré jídlo (pominu-li tedy fastfoodovou nesmrtelnou klasiku klobásy a párky v rohlíku) a sladkosti... Já nemohla vynechat zmrzlinu Angelato, protože ta se rozplývá na jazyce... ňam! Až budete mít všechny stánky prohlídnuté, může vás potěšit doprovodný hudební program. Dnes jako hlavní headliner Eddie Stoilow a zítra PSH. Kdo nevěří, ať tam běží! :)


Byli už jste letos na Dyzajn Marketu? :)

11 komentářů:

 1. perfektné fotky, môže byť super :)

  Izabella | my diary /klik/

  OdpovědětVymazat
 2. V prvom rade musím pochváliť fotky. Fotíš naozaj krásne.
  Priznám sa, že som sa na Dyzajn Market dnes chystala, ale nevyšlo to. Dúfam, že zajtra to už vyjde, lebo vyzerá to naozaj lákavo :)

  http://margifashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti mockrát! No super, tak doufám, že ti to vyšlo! A když ne teď, tak třeba příště. ;)

   Vymazat
 3. Na Dyzajn Market se chystám už nějakou tu chvíli, ale vždycky se na mě všichni vyprdnou. :D
  Každopádně to tam muselo být vážně fajn. :) Z těch muffinků a cupcaků bych se asi potom domů musela kutálet.
  Michelle B :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdi klidně sama, určitě se nudit nebudeš. :) Ano! Tyhle neřesti jsou hodně nebezpečný... :D

   Vymazat
 4. O takomto podujatí som zatiaľ nepočula, ale veľmi sa mi páči ten nápad s príveskami zo skateboardov:) Sú naozaj veľmi pekné:) **DAY by DAY**

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě, líbí se mi, jak tam vždy najdu nějaký nový nápad. :)

   Vymazat

⭐️ Všem moc děkuji za komentář! ⭐️