Život změny přináší

20:51 Kristýna H. 4 Comments

Znáte to, stereotyp je nuda. Nevěřím, že by to někomu mohlo vyhovovat. Žijeme jenom jednou a tu jízdu bychom si měli užít - prožít, protože čas běží rychlostí gepardího běhu... A jak se říká, změna je život! V tom mém se v poslední době nějaké změny udály a vlastně díky jedné se stala ta druhá. Podruhé jsem otěhotněla (a ano, mohu potvrdit, že každé těhotenství je jiné, jedinečné) a tak jsme s mužem usoudili, že do našeho malého bytečku (ve 4.patře bez výtahu!) se ve čtyřech tísnit nebudeme a začli jsme hledat nové bydlení. Prohlídka čtvrtého domu byla osudová - to je přesně to, co hledáme. Musím říct, že jsme měli vážně štěstí, nabídky nemovitostí podle našich představ (a to i cenových) jakoby nebyly, a to i dlouho poté, co jsme se rozhodli pro tento dům. 
Trvalo to ještě několik měsíců, než se vyřídily všechny nezbytnosti a také než jsme se mohli přestěhovat. Kdo jste se někdy stěhoval, určitě víte, že slovo vopruz je jen slabá charakteristika... :)) A stěhovat se s 20 měsíčním dítětem a s miminem v pupku, to je teprv paráda! Díky bohu za hlídací babičky! Každopádně tohle všechno už je za námi, už bydlíme v novém a uplně úžasném prostoru, se zahradou a nadcházející letní pohodou. A užívám si to velmi. To je jeden z důvodů, proč blog teď stagnoval. Druhý důvod je lenost, to nepopírám. :))
Každopádně, na mém INSTAGRAMU to poměrně žije.. :) A ještě několik fotomomentů z nového bydlení... :)


4 komentáře:

  1. Jé, tak gratuluju k těhotenství, jestli se teda takhle gratuluje :D Ať je hlavně vše v pořádku
    A detaily z bydlení se mi líbí :)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc gratuluji k novému bydlení i k přírůstku do rodiny! Nádherné fotky, úplně z nich čiší pohoda, radost a prostě něco nepopsatelného.... .)

    OdpovědětVymazat

⭐️ Všem moc děkuji za komentář! ⭐️